
Za Dan grada Sarajeva, upriličeno izvođenje prve nacionalne bh. opere „Tvrtko, kralj bosanski“
Prva bosanskohercegovačka nacionalna opera „Tvrtko, kralj bosanski“ kompozitora Ammara Jažića, uz pratnju Sarajevske filharmonije kojom je dirigovao maestro Josip Šego, u režiji Dražena Siriščevića, večeras je izvedena u prepunom Narodnom pozorištu Sarajevo, povodom Dana grada Sarajeva.


















