U Mostaru i dalje vanredno stanje zbog požara na deponiji, određena pretovarna lokacija za otpad
Situacija na deponiji je značajno bolja, ali izvanredno stanje ostaje na snazi do daljnjeg, izjavio je gradonačelnik Mostara Mario Kordić, danas nakon sastanka Gradske uprave Grada Mostara i Službe civilne zaštite i vatrogastva Grada Mostar povodom požara na gradskoj deponiji Uborak koji je izbio u ponedjeljak.



