Kordić o krizi na Uborku: Iz Mostara odvezeno 300 tona otpada, nema potrebe da se protestuje na 40 stepeni
Situacija na požarištu na odlagalištu Uborak je stabilna, u posljednja dva dana prikupljeno je više od 300 tona otpada iz grada koji će biti odvezen izvan Mostara, a jedino zabrinjavaju pozivi na blokadu pretovarne lokacije – izjavio je u petak na redovnoj konferenciji za novinare gradonačelnik Mostara Mario Kordić povodom krizne situacije s otpadom koja u Mostaru traje od ponedjeljka, kada je na odlagalištu Uborak izbio požar.



