BiH

Dodik na poluvremenu utakmice između Igokee i Splita imao svoju košarkašku tačku

Košarkaši Igokee večeras su u svojoj dvorani u Laktašima doživjeli neugodan poraz od ekipe Splita rezultatom 88:92.

Utakmica je odigrana u okviru 17. kola regionalne ABA lige, a meču je prisustvovao predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

On je na poluvremenu ove utakmice odlučio da demonstrira svoje znanje iz košarke i time se pohvali na društvenim mrežama. Publika u dvorani ga je pozdravila aplauzima.

“Na pauzi odlične utakmice Igokea – Split ubacio sam nekoliko koševa”, napisao je Dodik na Twitteru.

Bivši član Predsjedništva Bosne i Hercegovine i prije je često znao da se pohvali svojim košarkaškim umijećem u koju je zaljubljen od malena, kako je jedne prilike rekao.

Inače, tim iz Laktaša je tako upisao i 11. poraz u sezoni nakon kojeg su ostali na pretposljednjoj poziciji tabele i prijeti joj ispadanje iz regionalnog takmičenja.