
svijet
2 sata
Bivši izraelski premijer priznao: U Iran smo slali Starlink terminale kako bi pomogli proteste protiv vlasti
Bivši izraelski premijer Naftali Bennett priznao je da je Izrael prokrijumčario Starlink internet prijemnike u Iran kako bi pomogao antivladinim demonstrantima, ali je rekao da vlada premijera Benjamina Netanyahua nije nastavila provoditi te planove.