
crna hronika
2 sata
Zabrinjavajući trend mladih Banjalučana: Povećava se broj onih koji koriste marihuanu, kokain i spid
Na području Policijske uprave Banjaluka svake godine se povećava broj mladih koji koriste drogu, prije svega marihuanu, kokain i amfetamin, a često su zatečeni i prilikom konzumacije, izjavio je načelnik Odjeljenja za organizovani kriminalitet i drogu Zoran Pašalić.