Zastupnik DF-a u Skupštini Hercegovačko-neretvanskog kantona Arman Zalihić oglasio se povodom velikog požara na mostarskoj deponiji Uborak, kritikujući gradsku vlast da snose odgovornost zbog dugogodišnjeg ignorisanja problema spomenute deponije. Gradonačelnik se oglasio između ostalog i kako ne treba stvarati paniku, a prouzrokovana višemilionska šteta…
Mario Kordić, gradonačelnik Mostara
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.