Crna hronika

Pijani Banjalučanin hodao saobraćajnicom i pokazivao spolni organ

Pripadnici Policijske uprave Banja Luka uhapsili su jučer N. S. iz Banje Luke zbog prekršaja “Vršenje fizioloških potreba i pokazivanje spolnog organa”, kao i zbog kršenja odredbi Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima u Republici Srpskoj.

FOTO:  SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER
FOTO: SINIŠA PAŠALIĆ/RINGIER
Ilustracija

Kako je saopćeno iz Policijske uprave Banja Luka, muškarac se u vidno alkoholiziranom stanju kao pješak kretao kolovoznom trakom te pritom pokazivao spolni organ.

“Alkotestiranjem je utvrđeno da je imao 1,41 promil alkohola u organizmu”, saopćeno je iz PU Banja Luka.

O slučaju je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci, Odjeljenje za prekršaje.