Požar su nakon velike borbe ugasili su vatrogasci Profesionalne vatrogasne postrojbe Mostar, potvrđeno je iz Operativnog centra Uprave za Civilnu zaštitu i vatrogastvo Hercegovačko-neretvanske županije.
Iz Civilne zaštite podsjećaju da je i dalje na snazi Odluka o proglašenju tehničko-tehnološke nesreće za Grad Mostar, koja je donesena nakon izbijanja velikog požara na deponiji otpada Uborak 22. juna.
Stožer civilne zaštite ponovio je apel građanima da se pridržavaju ranije izdanih preventivnih preporuka u cilju zaštite zdravlja i sigurnosti te da prate službena priopćenja i daljnje upute nadležnih službi.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.