
Dokle ovo sve ide!? Dodik opet negirao genocid, Srebrenicu nazvao “manipulacijom”
Predsjednik entiteta Republika Srpska Milorad Dodik obratio se nakon današnjeg ročišta na Sudu BiH. Ponovo je negirao genocid u Srebrenici koju je dodatno nazvao "manipulacijom".


















