
ZATVORILI POSLOVNICU JER SE "NE ISPLATI" Još jedna općina u RS-u ostala bez banke
Općina Pelagićevo ostala je nedavno bez posljednje poslovnice banke i tako postala osma općina u RS-u čiji građani za podizanje novca i fizička plaćanja moraju otići u drugu lokalnu zajednicu.


















