Iako su svi znali da Slađina porodica prolazi kroz pravi pakao i najtežu životnu bitku, niko nije znao šta se zapravo dogodilo, sve do sada.
Naime, pjevačica se oglasila i prvi put otkrila zbog čega je njena nasljednica bila u bolnici i kakve povrede je zadobila.
-Moja Agata, moj heroj i veliki borac. Hvala ljudima koji i dalje pitaju za nju. Nikad vam nisam napisala kroz šta je sve prošla, prvenstveno ona, pa samim tim i ja, ali sada, kada je sve iza nas želim da podijelim sa vama jer sam jako ponosna na nju i njenu hrabrost i snagu sa samo 14 godina- počela je Slađa, a potom nastavila:
-Četvrtog maja, u pokušaju da dohvati loptu sa krova propala je kroz crijep i pala sa visine od 6 metara. Bila je u komi 10 dana, životno ugrožena.
Kako je rekla, njena kćerkica je mjesec dana provela u bolnici boreći se sa posljedicama najtežih povreda tijela.
-Ustanovljene su joj teške tjelesne povrede, ruptura slezine, slomljena ruka, modra i krvlju ispunjena pluća, teška kontuzija mozga, napukla baza lobanje, polomljene kosti lijeve strane lica. Borila se kao lavica danima – ispričala je Slađa.
Ipak, ono što je najbitnije – djevojčica je uspjela, vratila se kući nakon uspješnih terapija i iz najteže borbe izašla kao pobjednica.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.