Potom se na svom Instagram nalogu zahvalio na odličnim komentarima na novu verziju pjesme, a u objavi je spomenuo i Zmajeve.
„HVALAA NA DIVNIM KOMENTARIMA! Ja krećem u Sarajevo, uskoro se družimo u Zetri na koncertu. Napravićemo najbolju žurku da ovo leto počne jako, kako igra i reprezentacija BiH. 🙌❤️“, napisao je Joksimović, označivši Instagram nalog Nogometnog saveza BiH.
Očigledno je da će večerašnji koncert biti sjajna prilika i za proslavu historijskog uspjeha reprezentacije Bosne i Hercegovine, pa nema sumnje da će publika u Zetri, uz velike hitove Željka Joksimovića, zajedno proslaviti uspjeh Zmajeva.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.