Govorila je i o karijeri, ali i o sinu i njegovom odrastanju. Također je otkrila da li ima rituale pred nastupe i koncerte.
– Pa mislim, većih rituala od samog spremanja nema. Od dvosatnog spremanja, mislim da su to za mene najveći rituali – stavljanje maski i tako to -kroz smijeh je rekla Maja i priznala da li više voli pjevati u klubovima ili na koncertima:
– Volim i jedno i drugo, ali naravno da više volim velike koncerte, pogotovo kada je otvoren prostor. To je posebna energija, ali volim i klubove. Kroz sve ove godine sam s jednakim žarom pjevala i u klubu i na koncertu.
“Smetala su mi velika usta”
Maja se dotakla i vađenja silikona iz usana.
– Potrudila sam se da ih vratim na fabrička podešavanja. Ne znam je li to trend, možda jeste, ali meni je smetalo. Imala sam problem i iz tog estetskog razloga sam se odlučila na to. Shvatila sam da mi to nije lijepo i da je s godinama postalo ružno, pa sam skupila hrabrost i snagu da to uradim. Mislim da se vraća prirodan izgled, što je dobro – rekla je Maja i dodala da ne bi ništa mijenjala na sebi:
– Ne bih. Ja sam sebi super. Sve što sam željela, ja sam promijenila.
Maja se osvrnula i na novi projekat te istakla da je prezadovoljna reakcijom publike na pjesmu “Omiljena bivša”.
– Prezadovoljna sam. 18 miliona u današnje vrijeme je stvarno velika brojka. Ne mogu reći da nisam očekivala uspjeh – jesam, ali ovo je nadmašilo moja očekivanja. Kroz ovu pjesmu sam shvatila da postoji raznih životnih i ljubavnih priča, koje su mi ranije bile nezamislive.
“Nisam voljela ići u školu”
Prisjetila se i školskih dana.
– Nije mi bilo lako. Nemoj da očekuješ da kažem da sam voljela ići u školu – ja ne znam tu osobu. Iz muzičkog sam bila najbolja, redovno sam pjevala u školi i u zbornici, pa bi me odvodili da pjevam. Vjerovali su da ću imati muzički put i dosta su mi puta gledali kroz prste zbog mog glasa.
Uskoro počinje ljetna turneja, a pjevačica ne krije uzbuđenje.
– Jako se radujem. Uželjela sam se nastupa i koncerata. Ova godina će biti baš radna – Crnogorsko primorje, Hrvatska, Bosna i Srbija. Puna sam energije, napunili smo baterije i sada krećemo – rekla je i otkrila da li sin ide s njom:
– Ide, on je uvijek sa mnom. Vodimo ga svuda, naravno ne na nastupe, ali gdje god idemo – ide i on. Muž, sin i ja sve spakujemo u jedan kofer i idemo zajedno, kao “čergari”. Drugačije ne bih bila sretna. Oni su mi najvažniji i kad su blizu mene, ja sam potpuno opuštena.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.