Kako je navela, posebna čast za nju bila je da bude pozvana kao govornica na Oxford Unionu, mjesto koje je bilo dom nekim od najvećih mislilaca, vođa i pokretača promjena.
“Hvala Oxford Unionu i Univerzitetu Oxford na prilici da podijelim svoje putovanje. Jako sam zahvalna na toplom dočeku, promišljenim razgovorima i nezaboravnim trenucima”, kazala je.
Shayk je podijelila niz fotografija iz Oxforda gdje je pozirala u elegantnom i jednostavnom crnom odijelu. Mnogi studenti prisustvovali su njenom predavanju i pomno slušali sve što je imala za reći.
Na jednoj od fotografija Shayk je pozirala držeći knjigu s natpisom “ugledni gosti Oxfordskog sindikata”. Mnogi fanovi u komentarima na objavu iskazali su joj podršku, navodeći kako je prelijepa te su uputili mnoge čestitke na ovom uspjehu.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.