Crna hronika

U rijeci Savi kod Orašja utopio se muškarac

U rijeci Savi u Orašju u subotu se utopio muškarac, izvijestila je Federalna uprava civilne zaštite.

FOTO: VLADIMIR MATIJEVIĆ
FOTO: VLADIMIR MATIJEVIĆ

Kako se navodi, u subotu, 27. lipnja, Policijska stanica Orašje zaprimila je dojavu da je na rijeci Savi oko 18.30 sati došlo do utapanja muške osobe.

Na intervenciju su izašli službenici PS Orašje, Odjel za istrage MUP-a Posavske županije, te tehničar s dežurnim tužiteljem Županijskog tužiteljstva u Orašju.

U potragu su s plovilom bili uključeni i službenici Jedinice specijalne policije županijskog MUP-a koji nisu uspjeli pronaći nestalog.