Crna hronika

Nesreća na Stupu: Motociklista se zabio u putničko vozilo, jedna osoba povrijeđena

Teža saobraćajna nesreća dogodila se danas u poslijepodnevnim satima na glavnoj gradskoj saobraćajnici u sarajevskom naselju Stup.

FOTO: CRNA HRONIKA
FOTO: CRNA HRONIKA

Prema informacijama iz Operativnog centra MUP-a Kantona Sarajevo, dojava o nesreći zaprimljena je u 16:05 sati. Nesreća se dogodila u ulici Džemala Bijedića, u blizini benzinske pumpe “Braća Mujić”, na dionici koja vodi prema Ilidži.

U sudaru su učestvovali motocikl i putnički automobil, a jedna osoba zadobila je povrede i ukazana joj je pomoć.

Osim povrijeđene osobe, u ovoj saobraćajnoj nesreći evidentirana je i materijalna šteta na oba vozila.