On je na društvenim mrežama naveo da se aktivnosti uklanjanja nagomilanog otpada i čišćenja grada nastavljaju bez prekida.
– Hvala svim građanima na strpljenju, razumijevanju i podršci dok zajednički vraćamo Mostar u normalno funkcioniranje – poručio je Kordić.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.