Mina Kostić je u ustanovi provela određeni broj dana, a po izlasku iz bolnice je nosila crnu haljinu, kačket i naočare, i okupljenim novinarima je kratko poručila:
– Odlično sam, dobro se osjećam – istakla je ona.
Iako Mina tvrdi da je dobro njen kolega je prokomentarisao Mininu trenutnu situaciju ističući da pjevačica prolazi kroz težak period.
Po Minu su u ustanovu došla njena braća i njen partner Mane Ćuruvija, poznatiji kao Kasper. Kasper joj je bio ogromna podrška tokom cijelog procesa, jer ju je svakodnevno obilazio i donosio joj sve neophodne stvari dok je boravila u ustanovi.
Nova ljubav i planovi za brak
Upravo o Kasperu, pjevačica je nedavno govorila sa puno emocija. Nazvala ga je svojim “dobrim duhom” koji joj je vratio osmijeh i donio neophodan mir.
Njihova ljubavna priča počela je putem Instagrama, kada joj je on poslao poruku u kojoj je priznao da je voli već 20 godina. Iako je u tom trenutku, kako je ranije istakla, “digla ruke od ljubavi”, brzo su se povezali i shvatili da su veoma slični.
Kasper je podsjetimo porijeklom iz Beograda, ali posluje u Njujorku, a pjevačica je ranije otkrila da su već razgovarali o zajedničkoj budućnosti i svadbi.
Bolan period: Toksične veze i bračni problemi
Ova veza Mine Kostić sa Kasperom uslijedila je nakon niza teških i toksičnih odnosa o kojima je Mina ranije otvoreno pričala. Njena prva bolna iskustva počela su još kada je sa 17 godina bila u vezi sa jednim bubnjarem iz Beča koji se kockao, opijao i varao je. Iz te veze je, slomljena, izašla sa samo 40 kilograma.
– Jeste, ali sad, iz ovog ugla kad pogledam, bila sam jako mlada, naivna. I danas sam naivna. Ja sam bila neko vrijeme s njim, baš sam se zaljubila. On je bio isto meni komšija na Ledinama, volio me, ali kockao se, varao me i pio je. Sva tri poroka su mi smetala. Nevjerovatno, jedna osoba koja čim zine laže. I to je prošlo. Ja sam došla kući sa 40 kilograma, imala sam 50, znači, bila sam onako kao sada. Kad sam došla, saraga, tata i mama, šta se desilo, da li je sve okej – pričala je otvoreno Mina.
Još dramatičnija situacija desila se kada je imala 25 godina i bila u takozvanom opštinskom braku. Zbog prevara, krađa, ali i fizičkog nasilja, Mina je opisala da je iz tog braka “samo kese uzela i otišla”, a bivšem partneru se tada direktno suprotstavila.
Mina je u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović” ranije pričala da su joj lekari rekli da vjerovatno nećete imati djecu, međutim, ispostavilo se da nisu u pravu.
– Ja sam imala 25 godina kada mi je to rečeno, bila sam s jednom osobom u opštinskom braku, ne želim da pričam o tome, to je nešto što sam ja jedva preživjela. Oduzeto mi je sve i zgrada i kuća koju sam njemu sredila i auto na lizing, sve bukvalno što sam tih godina radila, zarađivala, da vam ne pričam. Ja sam samo kese uzela i otišla. Kada me prevariš prvi put to ćeš stalno raditi, da podigneš glas na mene, udarac i takve priče ja sam rekla: “Vidi dok budeš spavao ja ću uzeti taj pištolj, pošto glumiš mafijaša, i ubiću te – ispričala je tada Mina.
A na profesorkino pitanje da li se uplašio kada mu je to rekla odgovorila je:
– On se mene plašio, da, ali je bio jedna ljiga i dalje je ljiga. Ta veza je trajala pet godina, iskoristio je i toliko je bio ljigav i onda je Duda sa njim šurovala, ja sam to sve posle saznala. Ja sam se pokupila i otišla, a toliko sam htjela da zatrudnim, toliku želju sam imala, ali ja nisam prestala da se molim i da ta molitva teče u mom srcu i nisam prestala da se nadam i da gubim vjeru i onda se desilo čudo kad sam Igora upoznala – istakla je ona.
Iz braka sa Igorom ima kćerku
Nakon takvih patnji, Mina je upoznala kolegu Igora sa kojim je u 34. godini dobila kćerku Anastasiju, koja je njena najveća radost.
Ipak, ni taj odnos nije bio lak. Zbog nerazumijevanja, pogotovo tokom Mininog suočavanja sa postporođajnim sindromom, njih dvoje su se često svađali i na kraju su se razišli nakon godinu dana zajedničkog života.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.