Pjevačica i njena kolegica Ivana Šašić ranije su komentarisale njihov odnos, pri čemu je Šašić istakla da, prema njenom mišljenju, odgovornost za razlaz leži na Toniju Bijeliću, dok je za Draganu imala isključivo pozitivne riječi.
Kako je navela, uvjerena je da je Mirković „ispravna osoba” te da u cijeloj priči ne vidi njenu krivicu.
Dragana Mirković je u jednom ranijem intervjuu otvoreno govorila o periodu razvoda, ističući da tada nije bila svjesna vlastite snage, ali da je vremenom shvatila koliko je emotivno i životno ojačala. Nisam znala koliko sam jaka osoba.
Mislila sam da sam nježna. Jača sam nego što sam mislila. To sam shvatila prije 5 godina. Shvatila sam da sam sretnija sama sa svojom djecom. Tako sam odlučila. Kada ja ovakva odlučim da prekinem neki odnos, ljudi moraju da znaju da je mnogo veliki razlog, jer ja sam toliko trpeljiva. Previše volim ljude i mnogo opraštam, ali kad ja odlučim da prekinem, onda je došlo preko glave. Shvatila sam koliko sam stabilna i sretna žena – ispričala je Dragana.
Navela je da je odluka o prekidu braka bila rezultat dugog razmišljanja i teških okolnosti, te da su njena djeca imala ključnu ulogu u tom periodu, pružajući joj podršku.
To je bilo šokantno za mene. Pogrešni razlozi su u pitanju u medijima, veći su razlozi kada je odlučim da prekinem, mnogo su bolniji razlozi. Djeca uz mene ne sto posto, nego milion. Ja sam uz njih svojim životom. Imam sreću što uživam u malim stvarima. Bio je skladan brak neko vrijeme. Poštujem oca svoje djece i zbog svoje djece nikada neću reći jednu riječ lošu. To je za mene bio tužan period, težak momenat kada sam shvatila da to moram da uradim. Znaš ko mi je tu pomogao? Marko i Manuela. Oni su rekli: “Mama, hajde da idemo”. Ja sam podnijela zahtjev za razvod braka – dodala je Mirković, prenose Vijesti.ba.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.