Jovana Jeremić se tada osvrnula na stanje u kojem se pjevačica nalazi, tvrdeći da je za njeno stanje odgovoran njen vjerenik.
– Problematika ljudi koji završe na psihijatriji je što ne jačaju svoje samopouzdanje i sebe, nego ulažu u druge. To su najčešće dobri ljudi koji se posvete osobi koja ih ne zaslužuje. Konkretno, Minu Kostić je prvo trebalo odmah spasiti od onog čovjeka koji se zove Kasper. On joj uništava život i koristi je za sopstvenu popularnost – izjavila je Jeremić.
Ona je dodala da, prema njenom mišljenju, Kasper koristi Minu za ličnu promociju i da nije iskren u svojim namjerama.
– To je čovjek koji koristi psihički ranjivu osobu da bi bio u javnosti. Došao je da je posjeti kako bi sebe prikazao u boljem svjetlu. Takvi ljudi imaju masku i ne biraju sredstva – navela je voditeljka.
Podsjetimo, Mina Kostić je krajem maja primljena u bolnicu uz pratnju policije zbog znakova agresije, a zadržana je zbog jake anksioznosti. Prema navodima, planirano je da u ustanovi provede oko 30 dana.
Njen vjerenik se ranije oglasio na društvenim mrežama, navodeći da je pjevačica premještena na drugo odjeljenje i da je sada u stabilnijem stanju, kao posljedici životnih pritisaka i problema.
O cijeloj situaciji govorio je i njen prijatelj Goran Vukošić, koji je opisao trenutak kada je saznao za njenu hospitalizaciju, ali i demantovao glasine o kumstvu.
– Bio sam u šoku kada sam čuo. Trebao sam ići na slavlje i noge su mi se odrezale. Prvo sam mislio da nije istina, ali kada sam je pozvao, telefon joj je bio nedostupan. Tada mi je sve bilo jasno – rekao je Vukošić.
On je naglasio da mu kumstvo nikada nije bilo ponuđeno, te da su medijski navodi o tome netačni.
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.