Na sceni se pojavio u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine.
Youssef je tokom boravka u našoj zemlji posjetio i Mostar.
U Sarajevu je održao dva nastupa u jednom danu.
Nakon showa ostao je u gradu te u fan zoni “Zmajevo gnijezdo” u dresu BiH pratio utakmicu reprezentacije.
Nakon posjete objavio je i emotivnu poruku na društvenim mrežama.
“Bosno, ti si najslađa zemlja koju sam posjetio. Tvoja kultura, tvoja priroda i tvoji ljudi su zaista jedinstveni. Zaista sam ostavio srce u Bosni. Najtopliji, najljubazniji i najotporniji ljudi koje sam ikada sreo. Vratit ću se. Obećavam”, poručio je uz snimak ispunjen kadrovima njegovog boravka u BiH, uz stihove hita Dubioze Kolektiv “I Am From Bosnia, Take Me To America”.
Bosnia, you are the sweetest country I have visited. Your culture, your nature, and your people are just unique. I truly left my heart in Bosnia. The warmest, the nicest, and the most resilient humans ever. I will come back. I promise. pic.twitter.com/fz1R1qb9yc
— Bassem Youssef (@Byoussef) June 21, 2026
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, čitajte na Google News.